Erken Hasat Natürel Sızma Zeytinyağı 5 L 2021-2022

598,00 ₺

Yeni hasatın çok pahalı olacağını önceden gördüm. Müşterilerimizi korumak için bolca ürettim! Tabii ki yeni zeytinyağımız daha üstün ama her müşteri ikisi arasındaki fiyat farkını vermek istemeyebilir. Seçenek sunmak istedim.       

1 yıllık zeytinyağıma güveniyorum çünkü a) erken hasat daha dayanıklı. b) biz erken hasatların en iyisini seçeriz.  c) sene içinde bozulmaması için olağanüstü tedbirler alırız. d) sevkiyat öncesi taze dolum yaparız. Stoklarda beklemez. Raflara asla girmez. e) sonuçta diğer markaların “yeni sezon erken hasatlarıyla” kolayca yarışır. f) son tahlilde lezzeti mükemmel, asit oranı %0.4.

Miktar

Bu ürünün en son bir sepete eklendiği tarih: 26-02-2023

 

Yeni hasatın çok pahalı olacağını önceden gördüm.Müşterilerimizi korumak için bolca ürettim!

Tabii ki yeni zeytinyağımız daha üstün ama her müşteri ikisi arasındaki fiyat farkını vermek istemeyebilir.Seçenek sunmak istedim.       

1 yıllık zeytinyağıma güveniyorum çünkü a) erken hasat daha dayanıklı.b) biz erken hasatların en iyisini seçeriz.c) sene içinde bozulmaması için olağanüstü tedbirler alırız.d)sevkiyat öncesi taze dolum yaparız.Stoklarda beklemez.Raflara asla girmez.

e) sonuçta diğer markaların “yeni sezon erken hasatlarıyla” kolayca yarışır.f) son tahlilde lezzeti mükemmel, asit oranı %0.4.

 

RS5LGS