Rengin Suar'ı Tanıyın

Şirketim hakkında bilgi vereyim:

20 yıl süreyle uluslararası reklamcılık, halkla ilişkiler ve siyaset danışmanlığı uzmanlık alanlarımdı. Bunlara eklediğim Tadımcılık Eğitimi sayesinde zeytinyağcı oldum. Şimdilerde özenle ürettiğim “erken hasat natürel sızma” zeytinyağlarımı sağlıklılık ve kaliteyi tercih eden müşterilerime sunuyorum.


1 - Ağaç ve fabrika sahibi değilim. Bu avantajım sayesinde Ayvalık - Edremit bölgesinin en beğendiğim zeytinyağlarını seçmekte serbestim. Her sezon değişik bir bahçeden olsa bile.

2 - Uluslararası zeytinyağı eksperi ve tadımcısıyım.

3 - Sadece erken hasat zeytinyağı üretiyorum.
Üretim esnasında kalite kontrolünü bizzat kendim yapıyorum. Örneğin, zeytin hamuru ısısını bizzat kendim ölçerim, soğuk sıkım olarak adlandırılan 25’- 27’ sıcaklığın aşılmamasına dikkat ederim.

4 - Erken hasat zeytinyağı olgunlaşmamış yeşil zeytin sıkılarak elde edilir, bu nedenle pahalıdır.
Buna karşılık:
a) Değerli sağlık bileşeni biofenollerin en zengin kaynağıdır.
b) Mevsimin son aylarında bile biofenol ve nefasetini koruyabilen zeytinyağıdır.

5 - 2007’de 0’dan başlayan şirketim, kar politikası yerine marka politikası gütmektedir.
En iyi zeytinyağı markalarından daha kaliteli bir ürünü makul bir fiyata sunmaktayım.

6 - Marka politikası gereği Düzen Norwest Çevre ve Sağlık Laboratuvarı ile yakından çalışıyorum. Tenekemin üzerine cep numaramı koyarak aramalara şahsen çıkmayı sağlıyorum. Müşteri, gerek teslimat, gerek ürün kalitesi hakkında en profesyonel bilgiyi benden alabiliyor.

7 - 1000’den fazla zeytinyağı satıcısı olan ülkemizde, verdiğim güven ve hizmet sayesinde yüksek bir müşteri sadakati elde ediyorum.

8 - Tüm yıl, klima kontrollü depomda sabit 15’ - 18’ de saklayarak yağlarımın tazeliğini koruyorum. Oysa bir market ile çalıştığımda depo ve raf trafiği yüzünden defalarca nakledilecek, bekleyecek, değişen ısı şartlarına tabi tutulacak ve sonuçta değerlerinden kaybedecek.

9 - Bugüne kadar sadece internet üzerinden satış yaptım. Çünkü ancak bu yolla siparişi aldıktan sonra dolum yapıp, en çok 48 saat içinde ilk günkü tazeliğiyle müşterime ulaştırabiliyorum.

10 - Yurt içinde ve dışında aldığım ödüller zeytinyağına olan merakım ve sevgimi ifade ederler.

Not:
1 - Yalnız zeytin ve zeytinyağı satarım.
Zeytinim ender bulunan teneke çevirmedir. Daha da ender bulunan az tuzlu ve tamamen tuzsuz çeşitleridir.
2 - Özel bir teknolojiyle üretildiği için benzeri olmayan ve uluslararası ödüller alan bir ürünümüz daha var:
“Çeşnili zeytinyağı/infused evoo”

Sevgiyle