Merhaba,Ben Rengin Suar, sizlere 7 yıldır kendi markamla Erken Hasat Natürel Sızma Zeytinyağı sunuyorum. Türkiye’nin en gelişmiş tesislerinde Soğuk Sıkım tekniğiyle üretim yapıyorum.

Zeytinyağlarıma kendi adımı verecek kadar güveniyorum, çünkü Düzen-Norwest Gıda ve Çevre Laboratuvarı ürünlerimi sürekli denetliyor.

En önemli özelliğim ağacımın ve fabrikamın olmaması. Hep en iyilerle çalışma özgürlüğüm var.

Uzmanlığım, Edremit Körfezi Bölgesi zeytinleri. Üstünlüğüm, AR-GE ve taviz vermeden koruduğum sağlıklı üretim kalitem. Sertifikalı Tadımcıyım. Aroma, acılık ve yakarlık özelliklerinde kuvvet ve denge ararım.

Üretimim Burhaniye’de. Referans sistemi ile oluşmuş geniş bir kullanıcı profiline sahibim. Yılda en fazla 9 ton üretirim. Her siparişi korumalı tanktan yeni doldurduğum için lezzet ve asit oranlarında olası olumsuz değişiklikleri önlemiş olurum.

Son üç yıldır Flos Olei olarak bilinen, Romalı ünlü tadımcı Marco Oreggia’nın hazırladığı kitapta yer alıyorum. Dünyanın natürel sızma zeytinyağları rehberi sayılan bu kitap, ürünü sadece beğenmez, hangi yemeklerde/sofralarda, nasıl kullanılacağı hakkında bilgi ve tarif de verir.

Ürünlerimi özel üretim tenekelerde ve mühendislerce tasarlanmış ithal kapaklarla sunuyor, sağlıklı saklama süresini uzatıyorum. Dilerseniz kapınıza kadar yolluyorum.

Web sitemden ulaşmak istemezseniz kolayı var. Beni telefona çıkmaz sanmayın! Çekinmeden arayın.

Görüşmek üzere..